WYPRZEDANE

Kwietniowe psie porady (wersja online)

Opis

Witamy wszystkich w tym trudnym czasie, w którym jest ograniczona możliwość spotykania się na zajęciach z psami.

Próbujemy znaleźć jakieś plusy w tym wszystkim, ale ponieważ pozytywów jest bardzo niewiele to postanowiłyśmy zrobić coś bezinteresownego ?

Co to ma być?
Będą to bezpłatne porady online i telefoniczne, ale tylko do końca kwietnia 2020.

Z końcem miesiąca kończą się bezpłatne porady i przeniosą się na zajęcia stacjonarnie (już odpłatnie) w momencie, gdy już można będzie się wspólnie spotykać.

Dlaczego robimy to bezpłatnie?
Ponieważ poprzez konsultacje online czy telefon nie jesteśmy w stanie zobaczyć całego obrazu zachowań jakie prezentuje pies. Postanowiłyśmy jednak być wsparciem dla osób, które potrzebują pomocy, czy też czasami chcą porozmawiać o swoim psie czy problemach jakie z nim mają. Chcemy nakierować je na właściwe postępowanie, by zaczęły już teraz pracować nad tym co widać, że jest do poprawy w zachowaniu zwierzęcia czy w relacji z psem.

Osoby, które zgłoszą się do nas otrzymają dodatkowo rabat na udział w „Kursie dogoterapii I stopnia”. Szkolenie: „Podstawy dogoterapii” jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych tematyką edukacji i terapii z udziałem psa, także osób, które chcą wybrać i przygotować do tej roli dopiero swojego kolejnego psa.

Ilość miejsc jest bardzo ograniczona.

W sprawie porady prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego z krótkim opisem co Was sprowadza do nas.
https://dogoterapiawlodzi.pl/kontakt/

DO GÓRY