KURSY DOGOTERAPII

I i II STOPNIA

KURSY DLA DZIECI

ZAJĘCIA SKIEROWANE DO NAJMŁODSZYCH

WARSZTATY EDUKACYJNE

BOGATA OGERTA WARSZTATÓW

SZALONE POMYSŁY

ZRÓB COŚ SZALONEGO

PREV
NEXT

Joanna Sobczyk

Psy kochałam od zawsze i od zawsze były one w moim życiu. Teraz już wiem, że do momentu adopcji mojego pierwszego psa nie wiedziałam o nich praktycznie nic. Z Orim przeszłam chrzest bojowy, to on wprowadził mnie, dość brutalnie, w psi świat i to dzięki jego pojawieniu się stale poszerzam swoją wiedzę, uczę się cierpliwości i komunikacji, cieszę się z naszych sukcesów i szybko puszczam w niepamięć nasze porażki, traktując je jako kolejne wyzwania do dalszej pracy i tworzenia naszej relacji. Moim zdaniem nie ma lepszych nauczycieli cierpliwości, asertywności i konsekwencji niż nasze psy, bo czym są wkurzający współpracownicy lub sąsiedzi w obliczu psa, który pogryzł ulubioną parę butów albo namiętnie kładzie na poduszce (tuż przy twarzy!) wczorajsze skarpetki wyciągnięte z kosza na pranie?

SZKOLENIA I WARSZTATY W JAKICH BRAŁAM UDZIAŁ

Największą wiedzę na temat zachowań i komunikacji psów dał mi kilkuletni wolontariat w Przytulisku w Głownie. Oprócz tego swoją wiedzę systematycznie poszerzam uczestnicząc w seminariach i warsztatach prowadzonych zarówno przez polskich jak i zagranicznych trenerów oraz biorąc udział w spotkaniach indywidualnych, gdzie zawsze mam miliony pytań. Moje główne zainteresowania w pracy z psami to motywacja i komunikacja. W wolnych chwilach ze swoimi psami trenuję agility, rekreacyjnie także rally-o i nosework

Pies i jego gotowość do współdziałania
Warsztaty: Koncentracja i Współpraca w Szkoleniu Psów
Agility/obedience w Run For Fun
FitPaws w Run For Fun
Seminarium z wykrywania zapachów – detekcji, nosework w Łodzi
Warsztaty masażu relaksacyjnego GaSa
Pozytywne metody szkoleniowe
Warsztat: Psi Język: Pikuś MÓWI całym sobą!"
kurs I pomocy psom i kotom
Warsztat: "Twój Pies Mistrzem Zen"
Webinarium: Psi język: Pikuś chciał się "tylko przywitać"!
Webinarium: Gdy Pikuś był szczeniakiem. Patenty na szczeniaka
Wykład pt "Pikus ma ADHD! Czyli jak wyciszać psa"
Pikuś uczy Pańciów psiego języka: rola komunikacji z naszym psem
Webinarium: Pikuś atakuje inne psy! Komunikacja agresywna
Pikuś boi się kolegów! Psi słownik: stres i lęk

Pikuś rozmawia z kumplami – Webinarium
Webinarium: "Gdy Pikuś był szczeniakiem: tajniki socjalizacji"
Zrozumieć psa - seminarium z komunikacji
Skuteczny trening i motywacja (nie tylko) w psich sportach
Seminarium z Iwoną Gołąb w Łodzi
Czerwiec z Iwoną Gołąb w Dynamite Dogs
Seminarium z Patrycją Kowalczyk w Dynamite Dogs-seminarium sztuczkowe
Seminarium z Paulą Gumińską w Dynamite Dogs
KURS AGILITY DLA POCZĄTKUJĄCYCH w ŁODZI
Motywacja z Paulą Gumińską
Warsztat dziecko i pies
Nagroda socjalna - wykład online
Szczeniak w szkole mistrzostwa sportowego - webinar

PSY PRACUJĄCE ZE MNĄ:

ORI

obecnie około 7 lat

Ori jest mixem aussie, wzięty ze schroniska, przeszedł intensywną szkołę przystosowania do normalnego życia. Dziś to pies prawie idealny, stroni od ludzi, ale do psów wykazuje dużą dozę cierpliwości. Bardzo dobrze się komunikuje, wysyła mega czytelne sygnały. Od akcji do reakcji jest u niego bardzo duży odstęp czasu, jednak potrafi skorygować niechciane zachowanie u innego psa, robi to szybko i bez zbędnego szumu. Nie lubi psów nachalnych i "kogucików". W momentach, gdy czuje się niekomfortowo jako strategię wybiera ewakuację w pobliże panci. Ulubione zajęcie to podróżowanie na tylnym siedzeniu i nosework.

ZEKE

ur 20.05.2017r, border collie

Ori zapewne przeklina dzień, w którym pojawił się w naszym względnie uporządkowanym życiu i przewrócił je do góry nogami. W życiu codziennym całkiem bezproblemowy, potrafiący robić nic, niezwykle empatyczny i tulaśny, uwielbiający ludzi a zwłaszcza dzieci. Pracujemy nad opanowywaniem emocji, co raz idzie nam lepiej a raz gorzej ;) Na treningach prawdziwy demon- bardzo twardy, myślący, szybko wyciągający wnioski, czasem mający własną wizję robienia danej rzeczy. Mistrz wymuszania, więc nie dajcie się zwieść jego niewinnemu spojrzeniu. Przygotowywany do pracy z dziećmi oraz rozpoczynający treningi agility.

DO GÓRY